УКРОБОРОНПРОМ" ОГОЛОСИВ РЕЗУЛЬТАТИ КАДРОВОГО КОНКУРСУ ЩЕ ПО 6 ПІДПРИЄМСТВАМ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 в ДК "УКРОБОРОНПРОМ" розпочали кадровий конкурс на заміщення вакантних посад керівників підприємств-учасників Концерну. Сьогодні оголошено результати  по наступним підприємствам:

– Дочірнє підприємство державної компанії “Укрспецекспорт” Державне підприємство “Зовнішньоторговельна фірма “ТАСКО-експорт”;

– Державне підприємство “Миколаївський бронетанковий завод”;

– Державне підприємство "Чугуївський авіаційний ремонтний завод";

– Казенне підприємство “Науково-виробничий комплекс “Іскра”;

– Державне підприємство “Харківське агрегатне конструкторське бюро”;

– Державне підприємство “Жулянський машино-будівний завод “ВІЗАР”.

Члени Комісії заслухали усіх учасників конкурсного відбору, обговорили та проаналізували надані ними конкурсні пропозиції. Зокрема, рішення приймались на основі критеріїв визначених пунктом 19 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, а саме:

– здатність висловлювати свої думки;

– уміння викладати інформацію в письмовій формі;

– комунікабельність;

– тактовність;

– готовність взяти на себе відповідальність;

– уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки;

– виявляти творчий підхід до роботи;

– емоційну врівноваженість.

Також, члени комісії велику увагу зосереджували на погляд учасників конкурсу та їх конкретні пропозиції щодо оптимізації процесу виробництва та модернізацію продукції (щодо підприємствах які займаються виробництвом), орієнтацію на пошук нових і перспективних зовнішніх ринків для укладення вигідних контрактів.

За результатом конкурсного відбору, проведеного на заміщення вакантної посади директора Дочірнього підприємства Державної компанії "Укрспецекспорт" Державного підприємства "Зовнішньоторговельна фірма "ТАСКО-експорт", Комісією не визначено переможця та прийнято рішення щодо повторного оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Дочірнього підприємства Державної компанії "Укрспецекспорт" Державного підприємства "Зовнішньоторговельна фірма "ТАСКО-експорт".

За результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства "Миколаївський бронетанковий завод" переможцем визначено КІСТРІНА Миколу Миколайовича.

За результатом конкурсного відбору проведеного на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства "Чугуївський авіаційний ремонтний завод", Комісією не визначено переможця та прийнято рішення щодо повторного оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Державного підприємства "Чугуївський авіаційний ремонтний завод".

За результатом конкурсного відбору проведеного на заміщення вакантної посади директора Казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", Комісією не визначено переможця та прийнято рішення щодо повторного оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра".

За результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства "Харківське агрегатне конструкторське бюро" переможцем визначено МАТУСЕВИЧА Володимира Анатолійовича.

За результатом конкурсного відбору, проведеного на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства "Жулянський машино-будівний завод "ВІЗАР", переможцем визначено КОВАЛЯ Анатолія Олексійовича.