"Укроборонпром" оголосив тендер на проведення міжнародного аудиту на Prozorro

"Укроборонпром" оголосив тендер на надання послуг стратегічного, операційного, технологічного, фінансового огляду та діагностики діяльності Концерну та його учасників. Відповідна позиція вже відкрита на Prozorro.  

Окрім того, переможець тендеру має також сконцентруватися над вдосконаленням розробленої стратегії корпоративної та виробничої реструктуризації "Укроборонпрому", підпорядкованих підприємств та товариств, а також супроводом практичного впровадження розроблених спеціалістами рекомендацій.

Завдяки цим заходам очікується отримати реструктуризовані активи, які будуть сформовані в декілька акціонерних холдингових компаній, кожна з яких спеціалізуватиметься на певному секторі оборонної промисловості та матимуть можливість виходу на ринки капіталу.

Таким чином, вперше в історії України для виконання цього завдання буде залучена провідна консалтингова компанія, або навіть консорціум компаній, світового рівня, що має потужний ефективний досвід у роботі у сфері оборонної промисловості. Для вибору такої компанії в "Укроборонпромі" вже створено Тендерний комітет, до складу якого увійшов фахівець Незалежного антикорупційного комітету оборони Transparency International-Ukraine. Саме Тендерний комітет проведе всі необхідні заходи за процедурою "конкурентного діалогу".

Маємо зазначити, що нині оборонний комплекс України потребує створення організаційно-правових умов для проведення корпоратизації державних підприємств в цьому секторі економіки держави. "Укроборонпром" вже звернувся з цим до комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України повідомивши про початок міжнародного аудиту Концерну.

Таким чином "Укроборонпром" продовжує один з основних етапів реформування Концерну – глобальну трансформацію, яка включає міжнародний аудит та стратегічний консалтинг відповідно до найкращих практик світового рівня. Завдяки цим заходам буде розроблено найбільш ефективні засоби розвитку оборонної промисловості України. Це є важливою складовою частиною стратегії реформування оборонно-промислового комплексу України. І ДК "Укроборонпром" запрошує інші міжнародні організації приєднатися до цього надважливого для всієї України процесу.