"УКРОБОРОНПРОМ" ОЗБРОЇТЬ УКРАЇНСЬКИХ ВОЯКІВ СНАЙПЕРСЬКОЮ РУШНИЦЕЮ ВЕЛИКОГО КАЛІБРУ

Новітню вітчизняну снайперську рушницю розробили фахівці ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпором". Завод готовий виготовляти необхідну кількість таких рушниць для української армії одразу після прийняття її на озброєння.

Калібр снайперського знаряддя – 12,7х109, Довжина ствола – 1000 мм. Прицільна дальність сягає 1,5км, а максимальна дальність стрільби понад 2 км.

Нову розробку вже високо оцінили військові під час її презентації в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека 2015" 22-25 вересня.

Нагадаємо, що за рік роботи нового керівництва "Укроборонпром" збільшив виробництво техніки у 36 разів в порівнянні з попереднім аналогічним періодом.

Довідка. ПАТ "Завод "Маяк" спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Саме на цьому підприємстві постійно здійснюють розробки нових зразків вогнепальної зброї.