"Укроборонпром" передав українському війську модернізовані бойові літаки, вертольоти та безпілотники

Збройні Сили України отримали модернізовані бойові літаки, гелікоптери та безпілотники від ДК "Укроборонпром".

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко передав озброєння та військову техніку командирами військових підрозділів та бойових машин. Глава держави вручив відповідні сертифікати на техніку.

"Кожна одиниця нової бойової техніки – це вагомий внесок у національну обороноздатність і у безпеку наших громадян. Сьогодні українські льотчики отримують нову та відремонтовану авіаційну техніку. Серед них – винищувачі, навчально-тренувальні літаки, гелікоптери та безпілотники", – повідомив Глава держави.

При цьому він зауважив, що на початку листопада підрозділи Протиповітряної оборони Сухопутних військ та Зенітних ракетних військ провели стрільби із зенітних ракетних комплексів. Усі ці комплекси було відновлено на підприємствах "Укроборонпрому". "Стрільби довели майстерність наших воїнів", – зазначив Верховний Головнокомандувач.

Глава держави оглянув передану техніку та поспілкувався з військовими. Крім того, Президент ознайомився зі зразками авіаційної техніки виробництва ДП "Антонов", зокрема військово-транспортний літак АН-132-D та АН-77.

Президент також зазначив, що український літак АН-77 має авіоніку провідних світових виробників і цей літак суттєво наближений до стандартів НАТО. "Цей літак має стати основою військово-транспортної авіації України. І не лише України. Його характеристики дозволяють кардинально розширити боєздатність десантно-штурмових військ. Адже вони зможуть використовувати навіть малопідготовлені шістсотметрові злітні смуги", – наголосив Президент.

До складу Збройних Сил України було передано кілька бойових літаків, а саме багатоцільові винищувачі Міг-29 та важкі багатоцільові високоманеврові всепогодні винищувачі Су-27. Роботи над цими літаками були проведені ДП "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод" та ДП "Запорізький державний авіаційний ремонтний завод "МігРемонт".

До військ також були передані бойові та транспортні гелікоптери відновлені силами ДП "КАРЗ "Авіакон", а також навчально-тренувальні і навчально-бойові літаки Л-39 від ДП "Одеський авіаційний завод" та ДП "Чугуївський авіаційний ремонтний завод"

Також військові отримали партію безпілотних авіаційних комплексів Spectator М, які були виготовлені ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова".

Більше фото за посиланням