"Укроборонпром" передав до ЗСУ сучасну РЛС

КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром" виробив та передав до Збройних сил України сучасну радіолокаційну станцію 79К6. Продукція виготовлена в рамках виконання замовлення Міністерства оборони України.

РЛС 79К6 – це трикоординатна радіолокаційна станція кругового огляду, що призначена для роботи в умовах наявності перешкод природного та навмисного типу. РЛС побудована на базі цифрової фазованої решітки. Однією з ключових особливостей даної РЛС є висока середня потужність випромінюваного сигналу, що досягається за рахунок застосування сучасного багатопроменевого клістронного передавача. Таке значення більш ніж в три рази перевершує значення середньої потужності сучасної транзисторної РЛС.  Висока стабільність передавальної системи в поєднанні з високою частотою повторення зондувальних імпульсів дозволяють ефективно гасити пасивні перешкоди і виявляти цілі з малими радіальними швидкостями.

Сучасна високоефективна РЛС 79К6 призначена для використання в протиповітряній обороні, для видачі даних про ціль на зенітно-ракетний комплекс, а також як інформаційна ланка з військово-повітряними цілями і підрозділами ППО щодо забезпечення безпеки польотів.

Директор КП "НВК  "ІСКРА" Юрій Пащенко також повідомив, що підприємство виконує замовлення Міністерства оборони України відповідно до затвердженого графіку.