"Укроборонпром" перейшов до практичної реалізації двох перспективних проектів ВТС із Казахстаном

У рамках міжнародної виставки озброєнь "КАDEX-2018", яка триває в м. Астана (Республіка Казахстан) відбулася зустріч першого заступника ДК "Укроборонпром" Сергія Омельченка з Міністром оборони Республіки Казахстан Сакеном Жасузаковим. Обговорювалися питання розвитку двостороннього ВТС щодо бронетехніки, авіації, високоточних озброєнь, кораблебудування.

Сторони визначили два пріоритетні напрямки співпраці. Міністр оборони Республіки Казахстан озвучив відповідні доручення про більш глибоке опрацювання озвучених напрямків.

Сергій Омельченко зазначив, що для України є цікавим спільне виробництво певних видів техніки.

"Казахстан – промислова країна, що динамічно розвивається. Технічні можливості, які є в Казахстані, і українські технологічні знання і напрацювання дозволяють створювати ефективні, сучасні виробничі проекти, як на території РК, так і на території України", – підкреслив він.

"Казахстан був і є для України стратегічним партнером в галузі ВТС. За результатами зустрічі з Міністром оборони Казахстану маємо серйозні розробки. Ми перейшли до практичної реалізації двох перспективних проектів. Конкретизувати цю інформацію наразі зарано, але вважаю, що ближчим часом і Казахстан, і Україна відчують в цій сфері серйозну комунікацію", – підкреслив Омельченко.

Довідково:

KADEX-2018 – одна з найбільших міжнародних виставок озброєнь в регіоні. Форум триватиме з 23 по 26 травня 2018 року. Планується, що виставку відвідають офіційні делегації 48 країн. Свої експозиції на виставці представляють 318 компаній з 28 країн світу.