"Укроборонпром" підписав нові експортні домовленості на IDEX-2017

Делегація Державного концерну "Укроборонпром" підписала низку нових експортних  домовленостей та уклала Меморандуми про співпрацю в рамках роботи наймасштабнішої військової виставки IDEX-2017. 

"Українська зброя цінується на міжнародному ринку, адже вона відповідає викликам сучасності, а наші фахівці закладають в нові розробки досвід участі українських військових у гібридній війни. Розроблені у рекордні терміни, безпілотні апарати отримали високу оцінку міжнародної спільноти та викликали інтерес до її придбання", – зазначили в  "Укроборонпромі". 

В перший день виставки делегація Концерну провела продуктивні переговори з представниками іноземних компаній та оборонних відомств, присутніх на виставці. Більшість нових домовленостей укладено в галузі бронетанкової та оптико-електронної техніки. 

Присутній на заході заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко зауважив, що експортний потенціал "Укроборонпрому" дозволяє гідно представити нашу державу на міжнародній виставці. 

"Експортні домовленості – це валютні фінансові надходження до бюджету країни. Це інвестиція у розвиток всієї держави та, насамперед, в її оборонно-промисловий комплекс", – підсумував Юрій Бровченко. 

Надаємо, що нині Держконцерн “Укроборонпром” бере участь в одній з головних  виставок зброї у світі – IDEX (International Defence Exhibition), яка проходить раз на два роки в Об’єднаних Арабських Еміратах. Цього року вона розпочалась 19 лютого та триватиме п‘ять днів.