"УКРОБОРОНПРОМ" ПЛАНУЄ ВИГОТОВИТИ 30 ЛІТАКІВ АН-178 КОРОЛІВСЬКИМ ВПС САУДІВСЬКОЇ АРАВІЇ

ДП "Антонов", що входить до складу ДК "УкроборопнроМ", і "Тaqnia Aeronautics", Королівство Саудівська Аравія, підписали "Меморандум про взаєморозуміння". Дана угода підтверджує наміри сторін здійснити поставку 30-ти багатоцільових літаків Ан-178 Королівським Військово-повітряним силам (ВПС) Саудівської Аравії. 17 грудня 2015 р

Як зазначив Президент "Тaqnia Aeronautics", Генерал-майор у відставці Ali Mohammed Al-Ghamdi, "Підписання даного меморандуму є наступним значним кроком у розвитку нашої співпраці. Ми вже підписали відповідні документи щодо взаємодії за проектом нового транспортного літака Ан-132 та спільного просування спеціальних варіантів літака Ан-148. Вибір на користь Ан-178 ми зробили беручи до уваги хороші характеристики цього літака. Його значними перевагами в порівнянні з іншими літаками цього класу є ціна та низькі експлуатаційні витрати. Ми також будемо реалізовувати спільну маркетингову політику з просування Ан-178 на ринки інших країн близькосхідного регіону, а потім плануємо спільне виробництво цих машин".

За словами першого віце-президента ДП "Антонов" Олександра Коцюби, "Сьогоднішня подія стала ще одним підтвердженням взаємного прагнення України та Королівства Саудівська Аравія до розвитку стратегічного партнерства в галузі літакобудування. Підписання даного меморандуму підтверджує, що Ан-178 – сучасний, надійний та функціональний літак, який викликає інтерес у потенційних замовників. Ми вдячні нашим партнерам за довіру та готові до виконання зобов’язань в рамках підписаних домовленостей".

Загалом до складу Концерну входить понад 20 підприємств авіаційної галузі. За результатами ефективної діяльності підприємств ДК "УКРОБОРОНПРОМ" Уряд прийняв рішення передати в його управління ДП "АНТОНОВ", Харківське державне авіаційне виробниче підприємство та ДП "Завод 410 ЦА".