"Укроборонпром" подав позов про захист ділової репутації у зв’язку з публікацією про закупки БМП-1АК у виданні "Новое время"

ДК "Укроборонпром" подав позов про захист честі, гідності та ділової репутації у зв’язку з публікацією недостовірних даних про закупку БМП-1АК у рамках ВТС із Польщею у виданні "Новое время" у квітні 2018 року.

Позов подано в Подільський районний суд Києва 13 червня. Відповідачами виступають автор публікації – журналіст Іван Верстюк  і ТОВ "Видавничий дім Медіа-ДК", яке видає журнал "Новое время". Концерн вимагає опублікувати спростування недостовірної інформації у згаданій публікації. Матеріальну компенсацію позов не передбачає.

Публікація видання дискредитує ділову репутацію "Укроборонпрому" і його закордонних партнерів. Вона ставить під загрозу зриву як незавершений контракт на поставку БМП-1 для Збройних сил України, так і плановані закупки озброєння по імпорту в країнах ЄС.

В "Укроборонпромі", як і раніше, відкриті до співпраці з пресою та підтримують принципи відповідальної, об’єктивної журналістики. Саме тому наша принципова позиція – відновити ділову репутацію Концерну і спростувати неправдиві та необґрунтовані звинувачення.