Укроборонпром посилить співпрацю з правоохоронними органами

Нова команда "Укроборонпрому" ініціювала зустріч з представниками правоохоронних органів України задля посилення співпраці та сприянні у розслідуванні кримінальних та корупційних правопорушень за попередні роки роботи Концерну.

“Ми прагнемо очистити ім’я "Укроборонпрому" і боронити галузь від корупції. Ми відкриті до співпраці, для нас не існує інформації яку б ми могли приховувати від правоохоронців", – відзначив Генеральний директор Концерну Айварас Абромавичус.

Він додав, що найбільше відкритих кримінальних справ за статтею 191 КК України. У справах йде мова про зловживання попередніми управлінцями в системі Концерну службовим становищем на загальну суму понад 1 мільярд гривень.

На запрошення Концерну до зустрічі приєднались представники  Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, Національної поліції України, Служби безпеки України та Державної фіскальної служби України.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник наголосив, що це перший приклад такої ініціативи та сприяння з боку Державних компаній.  

"Відтепер Концерн, як керуюча компанія, надаватиме всі необхідні документи та максимально співпрацюватиме з правоохоронними органами", – говорить Айварас Абромавичус.

За період 2012 – 2019 рр відкрито 625 кримінальних проваджень, за якими проходять підприємства-учасники  ДК "Укроборонпром. Тобто діяльність Концерну викликала питання в правоохоронців одразу з моменту створення. За переданими в ініціативному порядку матеріалами Концерну було зареєстровано 75 кримінальних проваджень.