"Укроборонпром" посилює соціальну підтримку робітників – результати наради з профспілками та працівниками Концерну

Керівництво ДК "Укроборонпром" провело нараду з представниками трудових колективів підприємств-учасників Концерну. Головною темою зустрічі, яка пройшла 21 грудня 2016 року, став соціальний розвиток, посилення соціальної підтримки робітників та укріплення взаємодії задля підвищення ефективності використання соціальних майнових можливостей підприємств-учасників Концерну. 

Окрему увагу було приділено визначенню завдань та плануванню спільних заходів щодо посилення потенціалу соціальних об’єктів підприємств-учасників Концерну на 2017 рік. 

У заході взяли участь 69 представників підприємств, в т.ч. п’ять керівників профспілкових організацій всеукраїнського масштабу: Профспілки Збройних Сил України, Профспілки працівників оборонної промисловості України, Профспілки авіабудівників України, Профспілки працівників радіоелектроніки та машинобудування України, Профспілки працівників суднобудування України. 

Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов особисто відкрив нараду та відмітив, що головною цінністю Концерну є 80 тисяч його працівників, які наполегливою працею вносять свій важливий вклад в обороноздатність України.  

 "На даному етапі ми реалізуємо ініціативу посилення соціального сектору. Адже працівник, який щоденно робить свою фахову справу має відчувати себе потрібним: у безпеці і комфорті. Він має йти на роботу і отримувати за її виконання не лише заробітну плату, а й відчуття причетності до великої справи. Він мусить відчувати турботу. Ми разом із вами як один організм, який працює на користь держави, заради миру в Україні. А тому, спільними зусиллями маємо підтримувати один одного, працювати на результат", – заявив Роман Романов. 

dscn6441Генеральний директор Концерну також зосередив увагу на результатах 2016 року, які були досягнуті завдяки наполегливій праці всіх робітників підприємств-учасників "Укроборонпрому". Це й розроблені і представлені вісім інноваційних військових проектів, кількість виготовленої техніки і озброєння, це й повне імпортозаміщення, власними силами, складових від країни-агресора в БТР-3Е1, БТР-4Е, це кількість коштів, які вдалося заощадити завдяки ефективним управлінським рішенням. 

"Сьогодні "Укроборонпром" є надійним партнером на українському і міжнародному рівнях" – наголосив Денис Гурак, заступник Генерального директора Концерну з зовнішньоекономічної діяльності, у власній доповіді щодо стратегії реформування оборонно-промислового комплексу України та результатів імпортної діяльності підприємств-учасників Концерну. 

Артур Херувімов, заступник Генерального директора Концерну з розвитку, озвучив всім присутнім існуючі та перспективні проекти співпраці ДК "Укроборонпром", результати співробітництва з вищими навчальними закладами та науковими установами. 

"Ми маємо робити нашу галузь привабливою для працевлаштування кращих випускників вищих навчальних закладів. Ми маємо пропонувати не лише гідну заробітну плату, а й якісний соціальний пакет. Тому, розуміючи це, Концерн підходить до даного питання виважено і комплексно. В цьому році ми заключили угоди про співпрацю з 48 навчальними закладами, 3681 студент пройшов практику на наших підприємствах, з яких 10% було офіційно працевлаштовано" – наголосив Артур Херувімов. 

На завершення наради виступала Катерина Баришева, радник заступника Генерального директора Концерну, щодо соціальних можливостей і перспектив. 

"Ми бачимо профспілкові організації справжніми партнерами у боротьбі за соціальні можливості. Кожен працівник оборонно-промислової галузі  для нас важливий. А отже, я закликаю нас спільними зусиллями якісно спланувати і реалізувати план дій щодо посилення ефективності використання соціальних об’єктів підприємств-учасників Концерну у 2017 році", – підкреслила Катерина Баришева. 

profsouseНагадаємо, що виконання державного оборонного замовлення 2016 року станом на 19 грудня знаходиться на рівні 99%, а ще 1% вже знаходиться у дорозі та буде переданий у останній тиждень грудня. Про це повідомив Заступник Міністра оборони України, генерал-лейтенант Ігор Павловський, під час підсумкової наради за результатами 2016 року, яка пройшла у Державному концерні "Укроборонпром".