Укроборонпром посилює співпрацю з Житомирською ОДА

Генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв разом із головою Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Олександром Завітневичем відвідали Житомирський бронетанковий завод (ЖБТЗ), який входить до складу Концерну. Під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпромом і Житомирською обласною державною адміністрацією.

У поточному році ЖБТЗ виконав замовлення на ремонт і відновлення понад 100 одиниць БМП-1 і БМП-2 для Міноборони. Більшість з них – за перехідним контрактом під держгарантії за 2019 рік, інші – державне оборонне замовлення 2020 року.

Цьогоріч завод розпочав оснащувати вітчизняну бронетехніку гусеничними стрічками виробництва харківського заводу імені В.О. Малишева, який також входить до складу Укроборонпрому. Крім того, житомирське підприємство опанувало і власне виробництво гусениць.

Під час відвідин підприємства Юрій Гусєв, Олександр Завітневич і голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провели спільний пресбрифінг. Також між Укроборонпромом і облдержадміністрацією було підписано Меморандум про забезпечення консолідованої роботи щодо розвитку промисловості, створення сприятливих умов для розширення та модернізації виробничих потужностей оборонно-промислової галузі регіону.

"Наші головні завдання щодо ЖБТЗ – утримання кваліфікованих працівників, гідна винагорода за працю та модернізація виробництва. Від цього залежить обороноздатність нашої держави", –наголосив генеральний директор Концерну.

Водночас Олександр Завітневич зазначив, що наочно переконався у високій якості продукції заводу.

Нагадаємо, Житомирський БТЗ – потужне підприємство Укроборонпрому, яке спеціалізується на виробництві, ремонті та глибокій модернізації техніки для Збройних сил України та іноземних замовників.

Фото: прес-служба Житомирської ОДА