"УКРОБОРОНПРОМ" ПОВЕРТАЄ ПРЕСТИЖ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В ОПК

Зміцнити оборонно-промисловий потенціал України допоможуть молоді фахівці та науковці топових українських ВНЗ. Центром генерації найкращих кадрів для українського ОПК стане Національний Університет "Києво-Могилянська Академія". Відповідний Меморандум про співробітництво  у сфері підготовки фахівців для підприємств оборонної промисловості підписали керівники  ДК "Укроборонпром" та НаУКМА у п’ятницю, 9 жовтня.

"Лише молоді та амбітні фахівці із сучасним мисленнями та прогресивними управлінськими поглядами взмозі вивести на новий рівень розвитку ВПК України. Ми впевнені що наші випускники натхненно та відповідально працюватимуть на розбудову нашої держави", – прокоментував підписання Меморандуму заступник генерального директора з розвитку Артур Херувімов.

Відповідно до підписаних домовленостей ДК "Укроборонпром" надаватиме місця для навчальної практики студентів та програми стажування для випускників на своїх підприємствах учасниках. "Ми хочемо йти західним шляхом та виховувати висококваліфіковані кадри для Концерну із самого початку їхньої кар’єри", – зауважив державний меренеджер.

Президент НаУКМА Андрій Мелешевич зауважив: "Важливість "Укроборонпрому" як партнера, з одного боку, полягає в тому, що значення цього концерну в умовах нашої ситуації (війни) підвищується суттєво. І ми всі, по суті, залежимо від продукції, яку ця компанія виробляє. Це надзвичайна необхідність для виживання та для існування нашої незалежності. З іншого боку, протягом багатьох років в юридичному департаменті та в економічній службі концерну було і є багато випускників Могилянки, тому "Укроборонпром" розуміє якість студентів, яких ми готуємо. Вони зацікавлені в тому, щоб брати наших випускників на роботу.

Нагадаємо, що "УКРОБОРОНПРОМ"  запрошує всіх готових допомогти країні приєднатись до кадрового резерву, який вже налічує понад 900 фахівців різноманітних напрямків.