"УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ НА "AIRSHOW CHINA 2016"

Державний концерн "УКРОБОРОНПРОМ" представляє розробки української авіаційної та літакобудівної галузі оборонно-промислового комплексу  на Міжнародному авіакосмічному салоні "AIRSHOW CHINA 2016″(м Чжухай, Китай). Делегацію очолює Заступник Генерального директора з розвитку Концерну Артур Херувімов.

Україна представить ракети класу "повітря-повітря", некеровані ракети різних версій, а також літаки Ан-132, Ан-158 та унікальний Ан-178.

Багатоцільовий транспортний літак Ан-178 став подальшим розвитком сімейства регіональних реактивних літаків Ан-148/Ан-158. Його швидкість сягає 825 км/год, висота польоту – 12 км, дальність – 5 500 км. Літак може сідати і злітати з будь-яких аеродромів, у тому числі – ґрунтових. Літак здатний перевозити до 18 тонн вантажу, включаючи великогабаритні морські контейнери 1С. 

Цього разу у Чжухаї представлені 12 підприємств Концерну. Участь у таких заходах, як "AIRSHOW CHINA", є важливим аспектом успішного розвитку будь-якої галузі, а українська авіаційна промисловість завжди була однією з кращих у світі.

Airshow China – це найбільша виставка в Китаї, на якій демонструється найсучасніша авіаційна техніка. Проводиться раз на два роки за активної підтримки уряду на території аеропорту м. Чжухай – спеціальної економічної зони на півдні КНР.