"УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ НА "IDEAS-2016"

Державний концерн "УКРОБОРОНПРОМ" взяв участь у міжнародній виставці "IDEAS-2016" у Пакистані. Делегацію концерну очолює Заступник генерального директора Олександр Стеценко.

Пропонувати свою продукцію та вести переговори будуть представники цілої низки підприємств Концерну: ДП "Київський бронетанковий завод", ДП "Завод ім. В.О. Малишева", ДП "ХКБМ ім. О. Морозова", ДП "Миколаївський АРЗ НАРП", ДП "Львівський завод "ЛОРТА" та ДК "Укрспецекспорт".

Серед експонатів на українському стенді представлені макети ОБТ БМ "Оплот", бронетранспортерів "БТР-3Е1" та "БТР-4", протитанкових ракет, а також система активного захисту.

International Defence Exhibition and Seminar вважається одним з провідних світових заходів. Виставка проводиться раз на 2 роки та супроводжується семінаром.

Ринок озброєнь Азійського регіону на сьогодні є одним з найкрупніших у світі. Виставку "IDEAS-2016" відвідає багато пакистанських і іноземних представників вищого військово-політичного керівництва силових відомств та ОПК, а також державні та приватні компанії, що спеціалізуються на продукції військового та подвійного призначення.