Укроборонпром представив на AUSA техніку сумісну з системами колективної безпеки – Роман Романов

Більшість військової техніки, що Державний концерн "Укроборонпром" представив в рамках своєї першої участі в оборонній виставці AUSA-2017, виготовлена за світовими стандартами та добре зарекомендувала себе на міжнародному ринку озброєння. Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов.

"Левова частка української військовові техніки, представленої на AUSA-2017, є максимально наближеною до світових стандартів та сумісною з системами колективної безпеки", – заявив Роман Романов.
Він зазначив, що перш за все це стосується стрілецького озброєння та мінометів. Все це є результатом планомірної роботи Концерну в напрямку переходу вітчизняного оборонно-промислового сектору на стандарти НАТО.

"Комунікація співпраці українського та американського ОПК має величезний потенціал", – додав очільник "Укроборонпрому"

Нагадаємо, що "Укроборонпром" вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA (Association of the US Army) у Вашингтоні. На стенді Концерну представлено новітню українську техніку, більшість з якої довела свою ефективність та захищеність реальними бойовими діями – бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння та багато іншого озброєння, яким користається українська армія. Також "Укроборонпром", а саме ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу Концерну, демонструє новий безпілотний наземний БТР Фантом-2, що був розроблений та виготовлений в Україні з урахуванням досвіду ведення гібридної війни.