"УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВИВ НОВІТНЮ РЕАКТИВНУ СИСТЕМУ ЗАЛПОВОГО ВОГНЮ "ВЕРБА"

Провідне підприємство-розробник Державного концерну "Укроборонпром" – Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова – представило новітню реактивну систему залпового вогню "Верба". За словами розробників, це нове покоління відомих "Градів".

Модернізована система розміщена на шасі КРАЗ та оснащена кабіною на 5 місць. Керування вогнем, прицілювання та навіть перезаряджання здійснюється в автоматичному режимі з кабіни, без безпосереднього втручання солдатів в її роботу. Маса нової системи залпового вогню сягає майже 20 т, але вона здатна розвивати швидкість до 85 км/год.

"Настав час, коли треба припиняти їхати на радянському минулому і починати дивитися в перспективу. "Верба" – це те озброєння, яке має надходити в армію в промислових масштабах", – зазначив Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

Нагадаємо, що за рік роботи нової команди менеджерів (з 4 липня 2014 року)  "Укроборонпром" в 36 разів збільшив виробництво озброєння і військової техніки та почав системно надавати ЗСУ новітні зразки озброєння. Державне оборонне замовлення 2014 року було виконано на 100%, а цього річ його виконання здійснюється із значним випередженням запланованих графіків.