Укроборонпром представив стратегію реформування на окремому сайті

ДК "Укроборонпром" запустив окремий сайт-презентацію стратегії реформування оборонно-промислового комплексу України, яку впроваджує Концерн.

На сайті зібрані всі важливі матеріали за кожним із напрямків стратегії: корпоратизація, кластеризація, аудит, захист технологій та запуск Головної агенції передових досліджень і розробок (ГАРДА), стане тим майданчиком, який об’єднає розробників, стартапи, інвестиційні фонди і військових.

"Цей сайт – зручний інструмент отримання інформації про реформу та відслідковування кожного з етапів її впровадження. Крок за кроком, ми системно змінюємо підхід до розвитку вітчизняного ОПК, переводимо його із застарілих радянських на сучасні світові стандарти. Це дозволяє нам виробляти ще більше новітньої якісної продукції для ЗСУ і бути конкурентними на міжнародній арені", – зазначили у Концерні.

Нагадаємо, "Укроборонпром" реалізує стратегію реформування оборонно-промислового комплексу Україні. Вона передбачає чіткі послідовні кроки: корпоратизацію, аудит, кластеризацію, комплексні дії з захисту технологій і запуск Головної агенції передових досліджень і розробок (ГАРДА). Робота ведеться одночасно в юридичній, технологічній та виробничої площинах, що дозволить інтегрувати оборонний комплекс України в світову спільноту, забезпечивши його надійну та високотехнологічну роботу

Корпоратизація підприємств Концерну дозволить створити прозорі структури управління, встановити єдині загальноприйняті правила, в тому числі, для міжнародних інвесторів. Кластеризація допоможе об’єднати профільні підприємства, забезпечити замкнутий цикл виробництва, вести розробки нової техніки та виготовляти новітню продукцію.

Проведення прозорого аудиту дозволить інвесторам об‘єктивно оцінити можливості та перспективи співпраці із оборонно-промисловим комплексом України. Захист технологій допоможе встановити міцний інформаційний щит у протистоянні військовій агресії Росії.