"Укроборонпром" презентував новий український безпілотник "ANSER"

ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром" презентував на міжнародній виставці "Зброя та безпека 2016" свій новий безпілотник "ANSER".

Основні відмінні риси даного безпілотного авіаційного комплексу – це можливість перебувати у повітрі від 6 до 12 годин, здатність нести на собі корисне навантаження до 5 кг та використання повністю зашифрованих цифрових каналів передачі даних. При цьому вага самого літального апарату – 23 кг.

Старт літального проводиться з катапульти, а посадка – парашутна. Тому для використання даного комплексу не потрібні стаціонарні злітно-посадочні смуги або площадки.

"ANSER" доцільно та ефективно використовувати для моніторингу великих територій, берегових ліній, позицій та переміщення противника у глибокому тилу. Детально дослідити територію дозволяє використання оптики з 32х зумом.

На даний момент проводяться відомчі випробування даного комплексу в різних його модифікаціях, в тому числі і з бойовим корисним навантаженням. Розробником безпілотного комплексу є приватне підприємство "Спайтек".

01Нагадаємо, що XIII міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та Безпека-2016" пройде 11-14 жовтня 2016 у Міжнародному Виставковому Центрі, який знаходиться на Броварському проспекті, 15.