Укроборонпром презентував високотехнологічну продукцію військовим і науковцям

Підприємства, діяльність яких координує управління радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування Укроборонпрому, презентували власну продукцію та послуги представникам Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, та Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки (ЦНДІ ОВТ) ЗСУ. Захід відбувся на базі відкритого акціонерного товариства "Меридіан" ім. С.П. Корольова, що входить до складу Концерну.

Подія такого масштабу організована уперше за останні кілька років. Її важливість у тому, що виробники, замовники, науковці та кінцеві споживачі мають змогу під час очної зустрічі обговорити технології, виробничі можливості та можливі шляхи покращення тактико-технічних характеристик того чи іншого виду озброєння або спеціальної техніки.

Фахівці Концерну розповіли про власні перспективні розробки щодо радіолокації та радіоелектронної боротьби, безпілотних авіаційних комплексів, систем управління зброєю тощо. Також представники ЗСУ та науково-дослідного інституту мали можливість відвідати експозицію, де було представлено низку високотехнологічних виробів.

"Важливо, що відновлено практику зустрічей-презентацій між нами та вітчизняними споживачами, – зазначає начальник управління Олександр Пономарьов. – За умов, коли пул замовлень від Міноборони ще остаточно не сформовано, це чудова нагода продемонструвати наші можливості, продукцію та передові розробки, допомогти потенційним споживачам дізнатися більше про наш виробничий потенціал і дослідницьку базу. Упевнений, що відвертий діалог став корисним для всіх учасників заходу".

Нагадаємо, що, згідно з планом реформування Укроборонпрому, напрямок радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування має трансформуватися у холдинг “Радарні системи”, який об’єднає 15 державних компаній та замкне весь цикл виробництва: від розробки до модернізації та утилізації.

Продукція, яку виготовлятимуть підприємства холдингу, призначена для Сухопутних військ, Повітряних і Військово-Морських Сил ЗСУ та програм цивільного призначення.

Під час корпоратизації Концерну холдинг повинен стати прикладом для інших галузевих об’єднань і потужним гравцем світового ринку радіохвильової детекції. Крім цього, "Радарні системи" матимуть за мету й стратегічне партнерство із провідними іноземними компаніями, зокрема, у сфері виробництва цивільної продукції.