"Укроборонпром" презентує здобутки вітчизняного ОПК на INDO DEFENCE-2016 Expo&Forum

Державний концерн "Укроборонпром" представляє розробки українського оборонно-промислового комплексу  на 7-й Міжнародній виставці оборонних технологій "INDO DEFENCE-2016 Expo & Forum" (м. Джакарта, Індонезія). Делегацію очолює Заступник Генерального директора Володимир Кострицький.

На стенді Концерну представлено протитанковий ракетний комплекс, авіаційні керовані ракети, станції РЛС, міномети, автоматичні гармати, сучасна бронетехніка з новітніми бойовими модулями, а також унікальний транспортний літак АН-178. Загалом представлено 37 експонатів від 16 підприємств-учасників "Укроборонпрому".

Делегація Концерну націлена на активний діалог з представниками інших держав. Головна ціль – налагодження обміну досвідом і технологіями, прискорення реалізації програми імпортозаміщення та пошук нових партнерів.

Участь у таких заходах, як "INDO DEFENCE", є важливим аспектом успішного розвитку оборонно-промислового комплексу України.

Індонезійська виставка охоплює практично весь спектр озброєння і військової техніки, що застосовуються в сухопутних військах, військово-повітряних і військово-морських силах країн Південно-Східної Азії. "INDO DEFENCE" користується підтримкою Міністерства оборони Індонезії та визнаний в галузі як місце для презентації, навчання, спілкування та ведення бізнесу, де зустрічаються більш 20 тисяч відвідувачів-фахівців і понад 670 компаній з 49 країн, що демонструють новітні технології та системи.