"Укроборонпром" проконтролював виконання підприємствами програми з підвищення соцзахисту авіабудівників

ДК "Укроборонпром" проконтролював результати конкретних кроків підприємства, які були зроблені у рамках програми сприяння розвитку соціального захисту працівників авіабудівної галузі оборонно-промислового комплексу України.

Під час засідання Президії Центрального комітету Професійної спілки авіабудівників України за участю представників "Укроборонпрому", який є однією із сторін соціального діалогу, було обговорено стан виконання Галузевої Угоди авіаційної промисловості України на 2016-2018 рр. за І півріччя 2017 року.

На підприємствах "Укроборонпрому" укладено нові або внесені зміни до існуючих Колективних договорів, які включили в себе не тільки всі законодавчі норми та гарантії, а і вимоги та рекомендації, відповідно до  Галузевої Угоди, що значно покращило соціальний захист працівників.

На виконання угоди, за рекомендаціями Концерну, підприємствами вжито всіх необхідних заходів щодо збереження діючих медично-санаторних закладів для оздоровлення працівників.

Окрім того, "Укроборонпромом" укладено угоду про партнерство і співробітництво з Міністерством науки і освіти України в сфері освітньої діяльності та підготовки кадрів. Ця угода надає можливості розширити програми з проходженням студентами практики на оборонних підприємствах авіаційної галузі України, а також  допоможе направити на підприємства нових молодих спеціалістів.

 Також, під час засідання, були обговорені питання направленості діяльності Концерну на створення умов для забезпечення стабільного та ефективного процесу виробництва на підприємствах-учасниках Концерну та сприяння розвитку авіаційної промисловості України та фінансовому оздоровленню суб’єктів господарської діяльності галузі.