"Укроборонпром" просить журналістів бути уважнішими при роботі з результатами іноземних досліджень

Інформація щодо розширення військово-технічної співпраці підприємств-учасників Державного концерну "Укроборонпром" з підприємствами країни-агресора, з посиланням на дослідження Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру (SIPRI), не відповідає дійсності. Такі заголовки дискредитують український оборонно-промисловий комплекс та вітчизняну журналістику.

Зробивши запит на офіційному сайті SIPRI, щодо угод на поставки та замовлення озброєння між Україною та РФ – чітко вказано про припинення їхнього виконання з 2014 року:

2014-2016"Указом Президента України №691/2014 від 27.08.2014 р введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 серпня 2014 року "Про заходи щодо удосконалення державної військово-технічної політики". Відповідно до підпункту 7 пункту 1 цього документу експорт до Російської Федерації товарів військового призначення та подвійного використання з метою їх військового кінцевого використання Російською Федерацією припинено", – повідомили в "Укроборонпромі", наголосивши на дотриманні цього в роботі. 

Нагадаємо, що в грудні 2016 року SIPRI опублікував оновлений рейтинг світових виробників зброї, в якому ДК "Укроборонпром" посів 81 місце. За рік Концерн стрибнув одразу на 11 позицій але ця новина, чомусь, не отримала такого широкого розголосу вітчизняними ЗМІ, на відміну від новини що дискредитує Україну на світовому рівні.