"Укроборонпром" привіз до Одеської області контрактів по імпортозаміщенню на 140 млн грн

Підприємства Одеської області приєднаються до масштабної програми "Укроборонпрому" по імпортозаміщенню. Завдяки цій кооперації, планується лише за один 2017 рік підписати договорів на суму більше 140 млн грн.

Така співпраця стала можливою завдяки підписанню 17 лютого Меморандуму між Державним концерном "Укроборонпром" та Одеською обласною державною адміністрацією про розширення співпраці з підприємствами Одеської області в рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку. 

"Одеська область має величезний промисловий потенціал, в ній розташовано 32 підприємства, потужності яких може бути використані підприємствами Концерну. При цьому вже зараз на Одещині тісна співпраця налагоджена з 10 підприємствами різних форм власності. Завдяки цій кооперації, у 2016 році було укладено договорів на суму 88 млн грн, а у 2017 попередньо ця сума становить більше 140 млн грн.", – наголосив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов під час підписання меморандуму на якому був присутній Голова Одеської ОДА Максим Степанов та керівники підприємств області.

odesa_04Під час візиту Генеральний директор "Укроборонпром" проінспектував діяльність ДП "Одеського авіаційного заводу" та відвідав ТОВ "Телекарт", з яким вже співпрацюють підприємства-учасники Концерну.

Одещина стала двадцятим регіоном України, який приєднався до стратегічної програми залучення приватних підприємців у справу підвищення обороноздатності держави. За 2 роки виконання програми імпортозаміщення було укладено меморандуми з 20 регіонами. Загалом це 382 підприємства, на яких працює більше 200 тисяч фахівців.