"Укроборонпром" розпочав програму оздоровлення дітей із зони АТО

ДК "Укроборонпром" розпочав програму літнього оздоровлення дітей з міст Авдіївка, Мар‘їнка, сіл Штормове, Новоайдар, а також інших селищ та міст Луганської та Донецької областей, які зараз фактично є найгарячішими точками України.

Завдяки діяльності Концерну, стало можливим організувати відпочинок дітей на базі дитячого спортивно-оздоровчого комплексу ім. Гагаріна, який заснований  ДАХК "Артем", що входить до складу "Укроборонпрому". При цьому Концерн та ДАХК "Артем" беруть на себе фінансові витрати із організації відпочинку та проведення освітньо-екскурсійних програм.

Комплекс розташований у м. Ірпінь на Київщині у екологічно чистій зоні посеред соснового лісу. Найбільшими його перевагами є позитивний багаторічний досвід організації дитячого відпочинку і оздоровлення, репутація та високий культурний рівень персоналу. Комплекс має спортивну орієнтацію та можливості для реалізації спеціальних творчих програм для дітей.

 

Ця соціальна ініціатива триватиме протягом всіх літніх змін роботи дитячого комплексу. Наразі організатори продовжують формувати групи дітей із зони АТО, батьки яких не мають можливості переїхати подалі від війни. Підтримка саме таких категорій дітей, які опинилися заручниками ситуації та практично не мають елементарних умов побуту, на думку керівництва Концерну, є надзвичайно важливою.

"Концерн, який зараз втілює у життя стратегію реформування, вже починає отримувати позитивні результати не тільки у виробничо-фінансовій сфері, а і у площині соціального забезпечення. Питання здоров‘я дітей є одним із головних для всіх батьків, і ми раді, що можемо допомогти нашим співвітчизникам", – прокоментувала керівник проекту оздоровлення дітей від ДК "Укроборонпром", Катерина Баришева.

"Для нас це новий досвід використання можливостей Концерну на благо України. Завдяки збереженим літнім оздоровчим комплексам, зараз у нас є можливість проводити безкоштовне лікування дітей із зони АТО. При цьому, всі діти пройшли професійне медичне обстеження та анкетування, що  дозволило створити спеціальні програми для кожної дитини, урізноманітнити дозвілля", – додав директор Комплексу ім.Ю.Гагаріна Григорій Піхно.