"УКРОБОРОНПРОМ" РОЗШИРИТЬ КОЛО ПАРТНЕРІВ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "EASTERN EUROPE DEFENCE WEEK 2016"

"Укроборонпром" презентує оновлену українську оборонну промисловість та шляхи її взаємодії з країнами-членами НАТО на Міжнародній конференції "Eastern Europe Defence Week 2016". Подія відбудеться з 22 по 24 березня 2016 року у Празі, Чеська Республіка.

"Eastern Europe Defence Week 2016" є важливою платформою розширення військово-технічного співробітництва з іноземними партнерами для забезпечення Збройних сил України та інших військових формувань сучасним зразками військової техніки", – зазначив Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

Східноєвропейський тиждень оборони об’єднає високопосадовців та виробників оборонної галузі країн Центральної і Східної Європи. Вони обговорять питання розвитку та модернізації збройних сил, планування закупівель тощо.

Нагадємо, що у 2016 році "Укроборонпром" буде розвиватись в рамках стратегії "Український щит". Ця програма робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти (НАТО) та оснащенні армії сучасними зразками озброєння.