Укроборонпром розширює співпрацю з антикорупційними організаціями заради прозорої роботи його підприємств

Державний концерн "Укроборонпром" і громадська організація "Разом проти корупції" запускають пілотний проєкт, реалізація якого сприятиме прозорій роботі підприємств-учасників Концерну. Про це сторони домовились сьогодні, 2 квітня, підписавши меморандум про співпрацю.

Меморандум передбачає, зокрема, розробку пілотного проєкту по виявленню наявних корупційних ризиків у діяльності підприємств-учасників Укроборонпрому та їх усунення.

Також генеральний директор Концерну Юрій Гусєв і керівник ГО "Разом проти корупції" Оксана Величко домовилися протягом місяця затвердити подальші кроки з розробки та реалізації комплексної програми протидії корупції.

"Нечіткі процедури чи неефективні практики, які призводять до корупції на підприємcтвах Концерну, мають піти у небуття. Певен, що рекомендації, які напрацюють експерти з протидії корупції, допоможуть нам впровадити прозорі, відкриті, недискримінаційні, конкурентні правила гри для усіх підприємств, які зміцнюють обороноздатність нашої країни", – заявив Юрій Гусєв.