"Укроборонпром" спільно з військовими проаналізував можливості техніки в зоні АТО

Група Державного концерну "Укроборонпром", на чолі з Генеральним директором Романом Романовим,  відвідала зону проведення Антитерористичної операції на Сході країни та провела зустрічі з командним та технічним складом  підрозділів ЗСУ. Метою поїздки став черговий моніторинг та аналіз якості зразків озброєння та військової техніки, що була розроблена, виготовлена, відремонтована і модернізовані підприємствами-учасниками ДК "Укроборонпром" та передана до військових частин Збройних сил України, задля отримання більш повної та об’єктивної  інформації щодо її можливостей та вживання своєчасних заходів щодо допомоги у відновленні їх боєздатності та покращенні технічних можливостей.

"Ми ініціювали разом з Генеральним Штабом ЗСУ, Департаментом озброєння МОУ та керівництвом АТО зазначений візит задля отримання зворотного зв’язку безпосередньо від тих, хто експлуатує цю техніку", – зазначив очільник Концерну Роман Романов.

Делегація Концерну відвідала низку військових частин та їхніх бойових та ремонтних підрозділів, що займають бойові позиції в зоні проведення АТО.  "Ми проаналізували роботу командного та інженерно-технічного складу підрозділів – механіків, водіїв та ремонтників, які експлуатують та відновлюють низку нашої техніки, зокрема важкі та легкі броньовані бойові машини, колесну та гусеничну техніку, артилерійське та стрілецьке озброєння", – додав Заступник генерального директора Олександр Стеценко.


В подальшому планується ряд спільних заходів з Міністерством оборони України та Генеральним штабом по наданню технічної допомоги частинам та підрозділам Збройних сил України задля  технічної підготовки екіпажів, а також організації забезпечення ремонту в місцях їх дислокації.

Нагадаємо, що Концерн проводить ґрунтовний аналіз використання української зброї та техніки. Спеціалісти здійснюють роботу по аналізу за такими характеристиками, як точність, дальність і швидкість прицілювання, витривалість у складних умовах, моторесурс і потужність бронетехніки. На основі зібраних даних заводи "Укроборонпрому" вносять зміни. Так, за співпрацею з військовими, "Укроборонпром" вніс понад 900 змін в конструкторську документацію бронетранспортера БТР-4 за досвідом їхньої експлуатації цієї машини в АТО та виконанні бойових задач. Зразок БТР-4МВ1, модифікація цього бронетранспортеру за стандартами НАТО, успішно пройшла повний цикл заводських випробувань.