"Укроборонпром" створює Платформу розвитку інновацій – UkrARPA

Державний концерн "Укроборонпром" оголосив про створення Платформи розвитку інновацій – UkrARPA. Презентація UkrARPA відбулась під час демонстрації стратегії реформи оборонно-промислового комплексу України, що пройшла у рамках міжнародної виставки "Зброя та безпека".

"Вже визначена форма UkrARPA, як майданчика, який об’єднає розробників, стартапи, інвестиційні фонди і військових. Така платформа дозволить сконцентрувати передову наукову думку, інвестиції, механізм обміну та захисту технологій", – окреслив деталі UkrARPA очільник ДК “Укроборонпром" Роман Романов під час презентації.

Загалом стратегія реформи оборонно-промислового комплексу України складається з корпоратизації, створення Наглядових рад, аудиту з залученням міжнародних компаній, кластеризації підприємств у ключових оборонних сферах, захисту технологій та інноваційної платформи – UkrARPA.

"Саме така реформа оборонно-промислового комплексу, державно-приватне партнерство, створення потужних кластерів, використання західних корпоративних стандартів та інноваційний розвиток дозволять вивести на новий рівень військовий і економічний стан України", – підкреслив Роман Романов.

Нагадаємо, що Секретар РНБО України Олександр Турчинов урочисто відкрив виставку "Зброя та Безпека", на який ДК "Укроборонпром" демонструє свої останні досягнення та перспективне озброєння. Він акцентував увагу на прогресі, який за лічені роки досяг весь оборонний комплекс України.