"Укроборонпром" суттєво поглибить ВТС із Індонезією – В. Кострицький

Спільні проекти та поставки вітчизняної військової продукції для індонезійської армії обговорили на зустрічі голова делегації ДК "Укроборонпрому" Володимир Кострицький та Генеральний секретар Міністерства оборони Індонезії віце-адмірал Відодо. Переговори відбулись в рамках участі Концерну в міжнародній виставці Indo Defence-2016.

"Укроборонпром" має намір суттєво поглибити співпрацю з Індонезією по багатьом напрямкам. Найбільшу увагу  на виставці привернули українські здобутки в галузі ракетно-артилерійського озброєння, бронетехніка та авіація", – зауважив Володимир Кострицький.

На переговорах сторони з’ясували основні напрямки розширення співпраці, визначили нові проекти – обслуговування авіаційної техніки, поставки бронетехніки та РАО.

Зазначимо, що “Укроборонпром” на виставці Indo Defence-2016 представив 37 експонатів від 16 підприємств-учасників Концерну. Окрім пошуку нових партнерів, задачею “Укроборонпрому” на цій виставці є налагодження обміну досвідом і технологіями, а також прискорення реалізації програми імпортозаміщення.

Indo Defence-2016 охоплює практично весь спектр озброєння і військової техніки, що застосовуються в сухопутних військах, військово-повітряних і військово-морських силах країн Південно-Східної Азії. Виставка користується підтримкою Міністерства оборони Індонезії та визнаний в галузі як місце для презентації, навчання, спілкування та ведення бізнесу, де зустрічаються більш 20 тисяч відвідувачів-фахівців і понад 670 компаній з 49 країн, що демонструють новітні технології та системи.