Укроборонпром та Baker Tilly підписали контракт на аудит

Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус та Генеральний директор компанії "Baker Tilly Ukraine" Олександр Почкун підписали контракт на аудит. Компанія стала переможцем аукціону на проведення аудиту консолідованої звітності ДК "Укроборонпром" на електронній платформі Prozorro.

"Аудит найбільшого оборонно-промислового об’єднання України – перший крок його подальшої та незворотної трансформації, аби оцінити реальний фінансовий стан компанії. А також – до покращення іміджу України на міжнародній арені, адже найбільший виробник та експортер озброєння держави діє в рамках міжнародних корпоративних стандартів", – зазначив Генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус.

До 1 листопада Концерн та "Baker Tilly Ukraine" складуть детальний план проведення аудиту до кінця 2020 року. Це стане першим консолідованим аудитом Концерну за всю історію його існування.

Нагадаємо, що процес пошуку аудитора для "Укроборонпрому" тривав з 2017 року і був розблокований влітку 2019-го, коли Президент України оновив склад Наглядової Ради Концерну. Тендерну комісію з відбору аудитора очолював особисто Айварас Абромавичус, на той час він був Головою Наглядової Ради Концерну. У підготовці тендера також брали участь у якості консультантів фахівці з Незалежного антикорупційного комітету оборони Transparency International Defence and Security.