"Укроборонпром" та КПІ відкрили магістерську програму з підготовки фахівців оборонної промисловості

ДК "Укроборонпром" та Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського", відкрили магістерську програму "Управління у сфері оборонно-промислового комплексу".

Нова магістерська програма передбачає інтенсивну 1,5 річну підготовку спеціалізованих кадрів для оборонної промисловості України, що є одним із етапів широкої співпраці "Укроборонпрому" з "КПІ ім. Ігоря Сікорського".  

"Управлінець оборонного комплексу, це такий фахівець, який має давати результат в умовах стислого бюджету та часу. І завдяки цій магістерській програмі ми вже через 1,5 роки отримаємо півтори сотні висококласних фахівців, які об‘єднають свій досвід з сучасними знаннями", – наголосив Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Павло Букін.

"КПІ та "Укроборонпром" наполегливо співпрацюють над впровадженням перспективних розробок та запуском у виробництво готової продукції. Завдяки цій співпраці українські військові вже оперують сучасними безпілотниками "Спектейтор", які допомагають їм боронити Україну. Наша спільна мета – поглибити таку співпрацю, ставши взірцем синергії наукової думки, підготовки фахівців та реального виробництва сучасного передового озброєння", – підкреслив  ректор "КПІ ім. Ігоря Сікорського", академік НАН України, Голова Наглядової ради ДК "Укроборонпром", Михайло Згуровський.

Необхідно зазначити, що запуск цієї магістерської програми є лише одним з етапів плідного співробітництва "Укроборонпрому" з КПІ. На наступному етапі розпочнеться створення програми підготовки спеціалістів, яка охоплює всі три рівня вищої освіти: бакалавр-магістр-PhD. А в подальшому – створення спільного Центру для розробки та впровадження у виробництво інноваційних проектів у сфері високих технологій.

"Завдяки 49 домовленостям, які були підписані з вишами по всій України, на підприємствах "Укроборонпрому" пройшли практику 9 260 студентів, 752 з них було працевлаштовано. І я запрошую інші вищі навчальні заклади України, а в нас їх більше 650 по всій країни, долучатися до співпраці з "Укроборонпромом". Разом ми об‘єднаємо науку, виробництво та передові технології, які посилять обороноздатність України", – зазначив Павло Букін.