"Укроборонпром" та Литовська асоціація безпекової і оборонної індустрії посилюють співпрацю

Державним концерн "Укроборонпром" та Литовська Асоціація Безпекової і Оборонної Індустрії (LDSIA) підписали ключовий меморандум, що закріплює створення сприятливих умов для взаємовигідного співробітництва між оборонними підприємствами обох країн.

Саме цей документ є основою для створення спільних проектів для забезпечення обороноздатності України та Литві, яка є країною-членом НАТО. Підписи на ньому поставили Денис Гурак, Заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" із зовнішньоекономічної діяльності та директор LDSIA Росвальдас Горбачьовас (Rosvaldas Gorbačiovas). 

"Вже зараз ми можемо говорити про відкриті перспективи розширення потенціалу взаємовигідного співробітництва оборонних промисловостей України та Литви. Враховуючи спільну східну загрозу для наших країн, стратегічне значення, в першу чергу, має питання співпраці у сфері найновіших високих оборонних технологіях", – заявив Денис Гурак.

Підписання цього документу стало черговим кроком у посиленні співробітництва "Укроборонпрому" із оборонно-промисловими структурами країн-членів НАТО, що є стратегічною задачею на шляху посилення інтеграції України у євроатлантичні структури.

При цьому підприємства-учасники "Укроборонпрому" активно переходять на міжнародні стандарти роботи – 70% із них вже сертифіковані за ISO 9001 та впроваджується система управління та гарантування якості AQAP 2000. 40 підприємств-учасників "Укроборонпром" отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics). Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного оборонно-промислового комплексу вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізовувати програму імпортозаміщення.

Нагадаємо, що міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та Безпека-2017" проходить 10-13 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі, який знаходиться на Броварському проспекті, 15.

Варто зазначити, що одночасно зі "Зброєю та Безпекою", у столиці США – Вашингтоні проходить глобальна міжнародна виставка Association of the US Army (AUSA), на якій ДК "Укроборонпром" вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу. Участь "Укроборонпрому" у цій виставці є черговим етапом у справі інтеграції української "оборонки" до євроатлантичних структур та відкритого міжнародного співробітництва.