"Укроборонпром" та Литва обговорили нові спільні проекти та поглиблення ВТС

Поглиблення військово-технічної співпраці, визначення перспективних напрямків інвестування у нові спільні проекти оборонного сектору двох країн –  такі результати зустрічей делегації Державного концерну "Укроборонпром", на чолі з Генеральним директором Романом Романовим, з посадовими особами та представниками ділових і наукових кіл Литовської Республіки.

За сприяння Посольства України у Литовський республіці, українська делегація зустрілась з Міністром національної оборони Литви Раймундосом Кароблісом, заступником Міністра економіки Литви Рамунасом Буракосом,  посадовими особами Міністерства закордонних справ, керівниками низки асоціацій підприємств оборонного комплексу та окремих компаній Литви. В ході зустрічей сторони обговорили існуючий промисловий та науково-технічний потенціал України і Литви в оборонній сфері, можливості спільної реалізації окремих проектів та домовилися про подальший обмін інформацією і практичну співпрацю у визначених напрямках.

Також обговорено питання участі підприємств оборонного комплексу України у міжнародній виставці військової техніки і озброєння, яка відбудеться у жовтні 2017 р. у Литві.

Нагадаємо, що раніше керівники ДК “Укроборонпром” та Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон обговорили можливість оснащення української авіації передовою технікою від британських компаній та поглиблення військово-технічної співпраці.