"Укроборонпром" та Міноборони Туреччини провели переговори на виставці Indo Defence-2016

На виставці Indo Defence-2016 керівництво ДК "Укроборонпром" провело зустріч із представниками Міноборони Туреччини. Предметом переговорів стало подальше розширення співробітництва у оборонній сфері. На зустрічі були присутні заступник Генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Кострицький та заступник Голови Міноборони Туреччини Суай Алпаєм.

Зазначимо, що подальше розширення співпраці із Туреччиною, враховуючи її членство у НАТО, має важливе значення для оборонних комплексів обох країн. Це дозволить направити спільні зусилля на створення нових зразків сучасного озброєння за стандартами НАТО та підвищити рівень взаємовигідної співпраці та партнерства із західними партнерами України.

Нагадаємо, що у рамках міжнародної виставки "Зброя та Безпека", яка пройшла у жовтні цього року у Києві, між підприємством Концерну ДП "Укрінмаш" та турецькою оборонною компанією Havelsan був підписаний договір  про співпрацю у виробництві пасивної радіолокаційної станції на потужностях підприємств "Укроборонпрому".

Нагадаємо, що у рамках міжнародної виставки Indo Defence-2016, яка проходить у столиці Індонезії Джакарті, відбулись переговори між керівництвом ДК “Укроборонпром” та представниками Збройних сил Індонезії.

Під час зустрічі індонезійські військові проявили підвищений інтерес до нових радарних систем, які виготовляються підприємствами-учасниками Концерну. Окрім того, предметом переговорів стала інша продукція виробників Концерну, а саме ракети типу "повітря-повітря" від ДАХК "Артем" та військово-транспортними літаками від "Антонова".