"Укроборонпром" та польська PGZ зміцнили співпрацю новими домовленостями

Державний концерн "Укроборонпром" та польська компанія PGZ підписали нові домовленості в рамках участі в міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017. Цей документ визначає новий рівень співпраці у багатьох галузях оборонно-промислових комплексів двох країни, а також обмін досвідом, технологіями та спільне ведення новітніх розробок.

Урочиста церемонія підписання відбулась за участі Міністра оборони Польщі Антоні Мацеревича, Заступника Міністра оборони України Ігоря Павловського, Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка. Безпосередньо сам документ підписали Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов та Президент компанії PGZ Блазей Войніч.

Всі учасники процесу відмітили важливість українсько-польської співпраці, особливо в секторі безпеки та оборони. Міністр оборони Польщі наголосив на необхідності ще більш інтенсивної кооперації та спільних проектах між країнами задля протистояння російській агресії та збереження миру у Східній та всій Європі загалом. Заступник міністра оборони України Ігор Павловський подякував Польщі та її народу за підтримку українців у боротьбі з російською агресією. Він також нагадав, що Польща була однією  з перших країн, яка визнала незалежність України в 1991 році, й понині є  надійним нашим партнером.

"Polska Grupa Zbrojeniowa" та підприємства з її складу вже стали одним із наших міжнародних партнерів з найінтенсивнішою співпрацею. Ми вже маємо вдалий досвід кооперації в багатьох проектах та прагнемо її поглиблювати.  Підписання нових домовленостей є результатом активних та цілеспрямованих зусиль "Укроборонпрому" за останні роки та мають конкретний перелік спільних проектів", – зауважив Генеральний директор Концерну Роман Романов.

Підписаний документ підтверджує позитивні відносини між двома компаніями і є результатом спільного бажання поглиблювати існуючу співпрацю. Обидві сторони підтвердили наявність значного потенціалу для подальшого розвитку.

"Це дуже важлива угода для нас", – підсумував Президент "Polska Grupa Zbrojeniowa" Блажей Войніч.

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" представляє Україну на 25-й Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017. Український ОПК представляє десятки експонатів від підприємств-учасників Концерну на об’єднаному стенді. Серед них натурні зразки протитанкових ракетних комплексів, що використовує українська армія та імпортують з України до різних армій світу.