"Укроборонпром" та польська WB Electronics співпрацюватимуть в сфері протиповітряної оборони

Керівництво Державного концерну "Укроборонпром" та польська компанія WB Electronics S.A. 22 грудня 2016 року підписали угоду про співпрацю. З української сторони безпосередніми учасниками співпраці стали ДП "Спецтехноекспорт" та ДАХК "Артем", які входять до складу Концерну.

"Досвід та можливості польських партнерів є важливим для нас та подальшого розвитку українського ОПК. "Укроборонпром" остаточно визначив курс переходу на міжнародні стандарти, саме тому ми раді розробляти нові зразки озброєння саме к компанією країни-члена НАТО", – заявив Заступник генерального директора з авіабудування та виробництва "Укроборонпрому" Володимир Коробов.

Польська сторона, у свою чергу, відзначила високий рівень компетенції українських фахівців в галузі протиповітряної оборони.

Нові домовленості передбачають створення нових зразків зенітної та зенітної-ракетної техніки у відповідності до умов ведення сучасної війни.

Нагадаємо, що ДП "Житомирський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром" модернізуватиме військову оптику за польськими технологіями на основі співробітництва із польською компанією РСО S.A.