Укроборонпром та Профспілка авіабудівників України підписали Меморандум про співпрацю

На виконання доручення Президента України Володимира Зеленського про підготовку Державної цільової науково-технічної програми 2020-2030 рр. Державний концерн “Укроборонпром” та Профспілка авіабудівників України підписали Меморандум про взаємодію і співробітництво. Таким рішенням завершилась зустріч сторін 11 листопада. 

“Економічна політика Концерну спрямована на збільшення обсягів виробництва продукції, отримання прибутку, модернізацію виробничих потужностей та забезпечення конкурентоздатності продукції через аналіз якості життя працівників підприємств авіа- та ракетобудування. Наша мета – реформування галузі  з метою стрімкого підвищення її показників”, – відзначив Заступник генерального директора “Укроборонпрому” з аіва- та ракетобудування Руслан Корж. 

Голова Профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич наголосив що сторони будуть вживати заходів з оптимізації та підвищення ефективності виробництва задля покращення соціально-економічного забезпечення працівників.

На зустрічі також наголосили, що Концерн спільно з ПАУ забезпечать заходи запобігання та протидії корупції та непрофесіоналізму з боку керівництва підприємств-учасників Концерну.