"Укроборонпром" та Rockwell Collins обговорили кооперацію у виробництві "АНів" на AUSA-2017

Можливості участі комплектуючих від американської компанії Rockwell Collins у виробництві літаків ДП "Антонова", що входить до складу ДК "Укроборонпром", обговорили представники відповідних делегацій на виставці AUSA-2017.

"Конструктори ДП "Антонов" повністю відмовились від російської складової. Нині всі нові розробки проектуються в кооперації з західними компаніями, а існуючи адаптуються під міжнародний стандарт", – заявив виконувач обов’язків керівника компанії "Антонов" Олександр Кривоконь.  

В цей же час, на українській оборонній виставці "Зброя та Безпека" керівництво ДП "410 Завод Цивільної Авіації", що входить до складу ДК "Укроборонпром", підписало меморандум про співпрацю з Rockwell Collins. Досягнуті в Києві домовленості дозволяють значно розширити можливості "410 Заводу Цивільної Авіації", який є одним із провідних підприємств авіаційного кластеру "Укроборонпрому" та спеціалізується на ремонті літаків та двигунів. Саме на цьому заводі нове життя отримують військово-транспортні літаки, які знаходяться на озброєнні Збройних сил України.

Американська корпорація Rockwell Collins спеціалізується на виготовленні та розробці цифрових та електронних систем для авіації. Авіоніка цієї американської компанії відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Нагадаємо, США є одним із найважливіших партнерів "Укроборонпрому", з яким реалізуються спільні проекти у сфері виробництва сучасного озброєння та відбувається поглиблення співпраці у сфері безпеки. ДП "Антонов" активно співпрацює із американською компанією Honeywell, яка постачає авіоніку для літаків АН-132.   Екс-керівник Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) став радником з питань довгострокового розвитку "Укроборонпрому". Держконцерн та одна із найвідоміших бізнес-шкіл США Thunderbird School of Global Management, яка є частиною найбільшого університету США – Університету штату Арізона, розпочали спільний проект по навчанню керівників оборонної промисловості України в партнерстві з Міжнародним інститутом менеджменту в Києві.