"Укроборонпром" та Велика Британія розширить співпрацю в рамках програми імпортозаміщення

Можливість оснащення української авіації передовою технікою від британських компаній та поглиблення військово-технічної співпраці обговорили керівники ДК "Укроборонпром" та Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон. Зустріч відбулась на ДП "Антонов", що у складі Концерну.

"Я мав змогу на власні очі переконатися у міцних економічних та торговельних зв’язках між ДП "Антонов" та британськими компаніями. Це особливі відносини, які ми сподіваємось поглибити в той час, коли наша країна виходить на новий рівень. Ми рішуче підтримуємо наших українських друзів", – зазначив Міністр оборони Великої Британії, після ознайомлення з новітнім  літаком Ан-132, який створювався за участю британських компаній.

"Наше підприємство співпрацює з британськими компаніями майже 30 років. Саме британські комерсанти з компанії "Ейр Фойл" стали вчителями "Антонов" з організації роботи на світовому ринку повітряних перевезень вантажів літаками "Руслан" та "Мрія". Починаючи з 1990 року, літаки "Антонов" виконували задачі Міністерства оборони Великої Британії з перевезення різноманітних вантажів під час військових конфліктів, гуманітарних місій та інших операцій та навчань. Ми також високо цінуємо участь партнерів з Великої Британії, які постачають комплектуючи для виробництва сучасних літаків від "Антонова", – зауважив Президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба.

SSH_3323

Він додав, що січня 2017 року в передмісті Лондона працює представництво "Авіаліній Антонова" – "Dreamlifts Ltd".

Нагадаємо, що ДП "Антонов", яке входить до складу Держконцерну "Укроборонпром" та є основним підприємством авіаційного кластеру, 20 грудня 2016 року продемонстрував новий легкий багатоцільовий літак Ан-132D.

Джерело фото: Посольство Великої Британії в Україні