"Укроборонпром" та Велика Британія скооперують виробничі потужності ОПК

Делегація Державного концерну "Укроборонпром" домовляються  про взаємодію підприємств  оборонно-промислового сектору України та Великої Британії та налагоджують партнерські відносини. Фахівці Концерну ознайомились із можливостями британських виробництва задля створення нових зразків в рамках програми імпортозаміщення. Робота делегації тривала наприкінці квітня.

"Кооперація із західними партнерами – пріоритет роботи ДК "Укроборонпром". Маючи вдалий досвід співпраці британськими компанію ми плануємо розпозичати нові інноваційні проекти", – зазначив заступник генерального директора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов.

За його словами кооперація вже існує в авіабудівній галузі, новітній Ан-132 спроектований з компонентами виробництва Великої Британії. "Укроборонпром". Укроборонпром обговорив варіант використання потужностей Харківського авіаційного заводу (ХДАВП) для виробництва елементів та комплектуючих необхідних для галузі.

В рамках візиту до Великої Британії "Укроборонпром" провів переговори з 15 компаніями, серед них BAE Systems, Leonardo,GE Aviation, QinetiQ та інші. В режимі прямого діалогу між інженерами та очільникам оборонних підприємств України та Великої Британії визначили можливі аспекти кооперації та імпортозаміщення

Нагадаємо, що делегація "Укроборонпрмоу" також провела переговори в стінах Міністерства оборони Великої Британії в Лондоні.