"Укроборонпром" це двигун економіки всієї країни – Роман Романов

Державний концерн "Укроборонпром" нині є двигуном всіє економіки країни. Про це заявив Генеральний директор Роман Романов в інтерв’ю 5 каналу.

"80 тисяч людей, понад 100 підприємств майже в усіх регіонах країни – це "Укроборонпром". Підписавши Меморандуми про співпрацю у сфері імпортозаміщення  та виконання державного оборонного замовлення Концерн надав роботу понад 200 тисячам людей залучивши до кооперації вітчизняні підприємства будь-якої форми власності", – підкреслив Роман Романов.

За його словами нині "Укроборонпром" повертає до галузі висококваліфіковані кадри та залучає молодь. Домовленості із понад 40 вищими навчальними закладами дозволили майже 4 тисячам молодих фахівців пройти стажування на підприємствах ОПК та залишись працювати саме в Україні.

"Навколо Концерну формується певна екосистема, що поєднує між собою промисловість, економіку та науку", – додав очільник Концерну.

Нагадаємо, що цього року  "Укроборонпром" презентував стратегію реформування оборонно-промислового комплексу. Вона передбачає одночасну роботу у юридичній, технологічній та виробничій площинах. Реформа  складається з корпоратизації, створення Наглядових рад, аудиту із залученням міжнародних компаній, кластеризацію підприємств у ключових оборонних сферах, захист технологій та інноваційної платформи. Ці зміни дозволять інтегрувати оборонний комплекс України в світову спільноту, забезпечити його надійну та високотехнологічну роботу.