"Укроборонпром" у 2017 році: підготовка нового покоління фахівців для "оборонки"

"Укроборонпром" у 2017 році зробив величезний внесок в найголовніше – підготовку нового покоління фахівців для оборонної галузі України.

Наприкінці цього року, 22 грудня, "Укроборонпром" та "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" відкрили нову магістерську програму "Управління у сфері оборонно-промислового комплексу".

Україна зараз формує професійну армію та для її підтримки необхідна підготовка професійних кадрів у оборонній сфері на системному рівні. Програма навчання розрахована, в першу чергу, на те, щоб до неї приєднались волонтери та ветерани АТО, які зможуть поєднати свій досвід зі знаннями, які вони отримають під час 1,5 річного інтенсивного навчання.

Окрім того, підписана угода передбачає розширення загальної програми співробітництва у сфері підготовки фахівців. На наступному етапі розпочнеться створення програми підготовки спеціалістів, яка охоплює всі три рівня вищої освіти: бакалавр-магістр-PhD. А в подальшому – створення спільного Центру для розробки та впровадження у виробництво інноваційних проектів у сфері високих технологій.

Загалом за три роки фахівці підприємств "Укроборонпрому" та КПІ розробили біля 40 зразків обладнання, оснащення та техніки у всіх сферах оборонної промисловості. І вже шість з них знаходяться на озброєнні української армії.

У 2017 році успішно завершилася ціла серія навчальних програм MBA для фахівців "Укроборонпрому", в тому числі, спільний з однією із найвідоміших бізнес-шкіл США Thunderbird School of Global Management, яка є частиною найбільшого університету США – Університету штату Арізона, та Міжнародним інститутом менеджменту в Києві.

Програма бізнес-школи Thunderbird School of Global Management, яка має понад 70-ти річний досвід та орієнтована на специфіку та потреби оборонно-промислового комплексу, дозволяє охопити питання адміністрування бізнесу, управління проектами, фінансами та людськими ресурсами, управлінської ефективності, тощо.

Створення цієї програми, яка з‘явилась завдяки співпраці Концерну з посольством США, дозволяє застосувати в українській оборонній промисловості передові західні підходи в управлінні підприємствами та підвищити ефективність управлінських рішень.