"Укроборонпром" у стінах Верховної Ради показав представникам НАТО передові розробки – фоторепортаж

"Укроборонпром" продемонстрував передові досягнення оборонно-промислового комплексу України у стінах Верховної Ради у рамках святкування 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО.

"Вже за тиждень, 10 липня, до Києва з делегацією прибуде генсек НАТО Йєнс Столтенберг. У нас передбачена з ним зустріч, на якій ми будемо говорити про перспективи членства України в Альянсі", – заявив Голова Парламенту Андрій Парубій.

"Сьогоднішня Україна знає, чого вона хоче і де її місце. Попереду довга дорога, але Україна знаходиться на правильному шляху і рухається дуже швидко. Парламентська Асамблея НАТО рішуче буде робити все можливе, щоб підтримати Україну", – підкреслив Голова Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі.

"Укроборонпром" втілює у своїх останніх розробках не тільки стандарти НАТО, наприклад броньовий захист "Дозору-Б" відповідає стандарту Альянсу STANAG 4569, а і останні концепції ведення бойових дій із широким застосуванням безпілотних апаратів та високоточного озброєння", – зазначили в "Укроборонпромі".

Окрім безпілотного БТР "Фантом", який традиційно привертає велику увагу іноземних та вітчизняних спеціалістів, представники НАТО ознайомились із важким мультироторним безпілотником "Командор", який може застосовуватись, як літаюча вогнева точка із високоточним озброєнням.

Також, у рамках святкування річниці підписання Хартії, у стінах Верховної Ради України побували курсанти військових вишів. Фахівці "Укроборонпрому" детально розповіли майбутнім офіцерам про передові зразки озброєння, які вже надходять до української армії, а також перспективні розробки.