"УКРОБОРОНПРОМ" УКЛАДЕ ЕКСПОРТНИХ КОНТРАКТІВ БІЛЬШ НІЖ НА 1 МЛРД ДОЛ

Загальна сума експортних контрактів, укладених ДК "Укроборонпром" у цьому році, складе майже мільярд дол. Про це повідомив заступник генерального директора з зовнішньоекономічних питань Концерну Денис Гурак. За його словами, підтримка вже існуючих позицій та захоплення нових ринків збуту – одне із пріоритетних завдань "Укроборонпрому".
"Орієнтовно, цьогоріч сума експортних контрактів складатиме 1 млрд. дол. Разом з цим Концерн отримав покупця й на внутрішньому ринку. Забезпечення ЗСУ – головне завдання "Укроборонпрому", – сказав Денис Гурак.
Він повідомив, що українська техніка має низку конкурентних переваг та перевірена реальними бойовими діями. Вітчизняне ОВТ має стійкий попит на міжнародних ринках, а потужності наших підприємств вже здатні його забезпечити. "Перш за все ми виконуємо державне оборонне замовлення та задовольняємо внутрішній ринок, але все що ми можемо виготовляти додатково – це має бути експорт", – підкреслив заступник.
Денис Гурак також додав, що "Укроборонпром" чітко та системно працює над збільшенням експортного потенціалу ОПК України, адже це прямі валютні надходження до бюджету та можливість впровадження нових технологій у виробництво сучасної зброї та техніки.
Нагадаємо, що Державний концерн "Укроборонпром" підписав низку важливих домовленостей у рамках участі в одній з найбільших азійських міжнародних оборонних виставок "Defense & Security-2015" та на престижному авіасалоні "Dubai Airshow 2015".