"Укроборонпром" вперше презентує НАТО свої можливості: Дні Українського ОПК в штаб-квартирі Альянсу

Державний концерн "Укроборонпром" вперше презентує свою продукцію, а також нові проекти безпосередньо в штаб-квартирі Альянсу (м. Брюссель, Бельгія). Делегацію Концерну очолює Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

"Сьогодні Концерн орієнтується в своєму розвитку на світові стандарти і співробітництво з НАТО – ми рухаємось виключно в цьому напрямку. Саме тому ще в жовтні цього року на найбільшому міжнародному форумі AUSA 2016 ми представили світовій громадськості Стратегію реформування оборонно-промислового комплексу України", – заявив Роман Романов.

За його словами, головна ціль цієї реформи – інтеграція українського оборонно-промислового комплексу до глобального ринку озброєнь.

В рамках заходу будуть присутні й представники приватних компаній вітчизняного ОПК, а також фахівці міністерств та відомств держави. Таке потужне представництво України в штаб-квартирі Альянсу свідчить про загальнонаціональний інтерес та чіткий вектор розвитку всієї держави.

Підприємства-учасники "Укроборонпрому" вже мають досвід виконання спільних проектів з країнами-членами Альянсу, таких як "Захист портів" концепції НАТО "Розумна оборона", мають досвід роботи із логістичними структурами Альянсу.

Раніше "Укроборонпром" презентував стратегію реформування оборонно-промислового комплексу Україні. Вона передбачає чіткі послідовні кроки: корпоратизацію, аудит, кластеризацію, захист технологій і запуск платформи розвитку інновацій.

"Укроборонпром" взяв курс переходу на високотехнологічне виробництво, яке засноване на вимогах міжнародних стандартів, в тому числі нормативних документів НАТО, саме тому Концерну є що обговорити в стінах офісу Альянсу.

Окрім стратегії реформування та майбутнього бачення "Укроборонпрому" українська делегація презентує свою продукцію – це флагмани виробництва кожного з 5 кластерів Концерну: авіабудування, бронетехніка, суднобудування, високоточне озброєння, РЛС та зв’язок.

Нагадаємо, що в червні 2016 року Україна і НАТО провели спільний семінар, на якому обговорили трансформацію вітчизняної оборонної промисловості та можливості співробітництва України з НАТО. У заході взяли участь члени делегації Міжнародного секретаріату НАТО, представники "Укроборонпрому", Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та органів місцевої влади.