"Укроборонпром" виготовлятиме унікальні українські ракети за новою технологією

Державна акціонерна холдингова компанія "Артем", що входить до складу ДК "Укроборонпром",  оснастила своє виробництво новою розкочувальною машиною  RFFM 330-138-300 з ЧПУ. Вже зараз обладнання знаходиться на стадії введення в експлуатацію, із залученням фахівців фірми "Repkon" на новоствореній дільниці виробничого корпусу підприємства.

З розвитком проекту "Вільха" та новим обладнанням ознайомилось керівництво  РНБО та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, відвідавши ДАХК "Артем" 24 листопада.

"Ми запускаємо технологічну лінію яка забезпечить виробництво унікальних корпусів для нашої техніки. Тепер ми можемо з надміцних сплавів виготовляти корпуси ракет, що забезпечать їхнє використання. Навіть в радянських часів Україна не мала таких технологій", – зазначив Секретар РНБО України Олександр Турчинов. 

Розкочувальна машина  RFFM 330-138-300 з ЧПУ призначена спеціально для виробництва високоприцезійних порожнистих труб. Машина має можливість формувати ротаційно-симетричні  порожнисті деталі з різною товщиною стінок.

"Унікальність технології   "вільного розкочування" полягає в  отриманні деталей з різною геометрією внутрішніх та зовнішніх стінок, що є обов’язковою вимогою до означених корпусних деталей виробу "Вільха", – повідомив Заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Кострицький.