"Укроборонпром" виготовить потужні "Оплоти" для української армії

Президент України Петро Порошенко повідомив про виділення більш ніж 300 млн грн на закупівлю новітніх танків "Оплот" для ЗСУ. Про це Глава держави заявив на Львівському бронетанковому заводі, що входить до складу ДК "Укроборонпром".

"Левова частино коштів спрямовується на озброєння, щоб наші воїни могли ефективно воювати. Більше 300 млн. гривень піде на закупівлю модернізованих танків "Оплот", – заявив Петро Порошенко.

Від додав, що перші батальйони мають бути оснащені найсучаснішими та найновітнішими танками і зараз для цього є всі можливості.

"Укроборонпром” здатен вготовити найкращі вітчизняні танки “Оплот” для ЗСУ – серійне виробництво цієї техніки налагоджене та відпрацьовано" – це заявив Генеральний директор оборонно-промислового об’єднання Роман Романов.

Нагадаємо, що нині ДК "Укроборонпром" виконує контракт на постачання українських бойових машин "Оплот" до королівства Таїланд. Воно буде виконано у відповідності з усіма передбаченими ним домовленостями. Підприємство-виконавець цього замовлення та виробник ОБТ "Оплот"  – ДП "Завод ім. В.О. Малишева" , що входить до складу Концерну.