"Укроборонпром" виконав оборонне замовлення на 99% – Заступник голови Міноборони Ігор Павловський

Виконання державного оборонного замовлення 2016 року станом на 19 грудня знаходиться на рівні 99%. Про це повідомив Заступник Міністра оборони України, генерал-лейтенант Ігор Павловський під час підсумкової наради за результатами 2016 році, яка пройшла у Державному концерні "Укроборонпром".

На нараді були присутні представники керівництва РНБО, Міноброни, Національної гвардії України, а також очільники всіх підприємств-учасників Концерну. Всього у нараді прийняло участь біля 300 керівників та провідних спеціалістів.

"Наразі ступінь виконання державного оборонного замовлення "Укроборонпромом" становить 99%. А 1%, який залишився до виконання, вже знаходиться у дорозі і очікується найближчим часом. Я вдячний за цю роботу, за високий рівень співпраці", – заявив генерал-лейтенант Ігор Павловський.

Як зазначив очільник Концерну Роман Романов, виконання державного оборонного замовлення є результатом плідної роботи та тісної співпраці всіх підприємств "Укроборонпрому".

"Головне завдання "Укроборнпрому" по насиченню української армії новою та модифікованою технікою, а також виконання робіт по ремонту озброєння  у цьому році фактично виконано. В цьому результаті – праця 80 тисяч робітників, які кожного дня працюють на сотні підприємствах Концерну"- підкреслив Роман Романов.

Нагадаємо, що Державне Київське конструкторське бюро “Луч”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, випробувало переносний ракетний комплекс “Корсар” із новою керованою ракетою з осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром (виріб РК–3ОФ).