"Укроборонпром" визначив галузі співпраці з країнами Південної та Центральної Америки

Делегація Державного концерну "Укроборонпром" обговорила співпрацю з очільниками силових структур країн Латинської та Центральної Америки. Переговори відбулись в рамках участі Концерну Міжнародній виставці з питань оборони і безпеки LAAD-2017 Defence & Security, делегацію очолює Заступник генерального директора з розвитку Артуром Херувімовим.

"Беручи участь в таких міжнародних виставках "Укроборонпром" прагне знайти реальні та ефективні моделі кооперації та зміцнити позиції України на міжнародних ринках. Нині ми розпочали переговорний процес з очільниками силових відомств цілої низки країни регіону та визначили їхні реальні потреби. Компетенції "Укроборонпрому" достатньо щоб їх задовольнити, поглибити співпрацю розпочавши нові спільні проекти та збільшити присутність продукції українського ОПК в Латинській та Центральній Америці ", – заявив Артур Херувімов.

Він додав, що спільні інтереси в ході переговорів визначено з представниками Міністерств оборони Бразилії, Колумбії, Мексики, Уругваю, Сенегалу, Гондурасу, Ботсвани, Домініканської республіки, Чилі,  Аргентини та іншими у галузі авіатехніки та безпілотних засобів, радіорозвідки, важкої броньованої техніки та ін.

Нагадаємо, що 11-а Міжнародна виставка з питань оборони і безпеки LAAD-2017 Defence & Security проходить з 4 по 7 квітня в м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія.